gallery/logo 150x150
gallery/greenfield su zaliu fonu
gallery/auga_logo_negatyvas
gallery/arimex
gallery/1-go_3-pakeliai-1-300x239

1. Registracija į "Širvintų maratoną" atidaroma 2019-03-22.

Registruotis galima paspaudus nuorodą: 

 

 

2. Dalyviams dieną prieš renginį bus suteikta nemokama nakvynė Širvintų sporto centro salėje. 

Su savimi reikia turėti čiužinius ir miegmaišius. Pageidaujantiems gauti nakvynę sporto salėje registruotis el.paštu: maratomanija@gmail.com

2019-03-21

2019-04-01 

Prie renginio rėmėjų prisijungė riešutų ir sausų vaisių gamintojai UAB "ARIMEX".

Kiekvienas bėgimo dalyvis savo startiniame pakete ras rėmėjo dovanotą 1GO pakelį.

O kiekvienos distancijos prizininkai galės gardžiuotis solidžiomis ARIMEX dovanomis. 

http://arimex.lt/

2019-04-09 

Prie renginio rėmėjų prisijungė dar vienas ekologiškų produktų gamintojas - koncernas AUGA.

Kiekvienas bėgimo dalyvis galės mėgautis vienu iš AUGA ekologiškų produktu, kurio pakuotę ras savo startiniame pakete.

http://auga.lt/

gallery/greenfield arbata

2019-04-12 

Pavargai bėgti? Išseko jėgos? Puodelis šiltos, kvapnios GREENFIELD arbatos po bėgimo padės TAU atgauti ir atstatyti jėgas :).

Kiekvienas Širvintų maratono bėgimo dalyvis savo startiniame pakete ras tiesiog nuostabios GREENFIELD arbatos rinkinuką. GREENFIELD – Premium klasės arbata. Tai prekės ženklas apjungiantis vertingų rūšių juodąją, žaliąją, oolong arbatas, taip pat eksliuzyvinius žolelių arbatų rinkinius. Besimėgaudami šios puikios arbatos skoniu ir aromatu galėsite pasidžiaugti įveikta distancija ir pabendrauti prie arbatos puodelio.
Na o varžybų prizininkai galės pasidžiaugti puikiomis GREENFIELD dovanomis.

gallery/sleep_and_exercise_recovery
gallery/go-03
gallery/auga_group
gallery/auga-group-akciju-pasiulymo-pristatymas-5b4877a5dcec4

ŠIRVINTŲ     MARATONAS

gallery/logo 150x150

"Įkrauk protą ir kūną" - su tokiu šūkiu draugai, MAGVIT PLUS, atvyksta Širvintų maratoną švęsti kartu. 


O ar Jūs jau ruošiates kartu smagiai pajudėti?Visi renginio dalyviai galės išbandyti naująją MagVit Plus formulę, o bėgimo prizinkus MagVit Plus nudžiugins savo dovanomis.

MAGVIT PLUS maisto papildo sudėtyje esantis magnis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją ir kartu su sudėtyje esančiais vitaminais B2, B6 ir B12 padeda palaikyti normalią nervų sistemos funkciją. Magnis, biotinas ir niacinas padeda palaikyti normalią energijos apykaitą ir nervų sistemos veiklą. Vitaminas B1 padeda palaikyti normalią širdies veiklą. Magnis ir vitaminas B12 padeda mažinti pavargimo jausmą ir nuovargį. Specialios ilgalaikio veikimo Depo formulės dėka maistinės medžiagos išskiriamos daugelį valandų, taip užtikrinant pastovų organizmo aprūpinimą.

2019-05-10 

gallery/magvit_lt_logo

2019-05-15 

Aconitum - kuria ir gamina augalinius vaistus, maisto papildus bei homeopatinius vaistus nuo 1999 metų. Įmonėje vykdomas pilnas gamybos procesas. Aconitum nuolat tobulina savo preparatų sudėtis ir gamybos procesus, siekia rinkai tiekti tik išskirtinius aukščiausios kokybės preparatus. 

Ir šios įmonės pdoduktais galės džiaugtis Širvintų maratono distancijos bėgikai bei visų distancijų prizininkai ir nugalėtojai. 

Mes džiaugiames, kad tokia tokia įmonė kaip Aconitum palaiko sveikos ir judrios gyvensenos įdėją ir prisideda prie mūsų bėgimo renginio.

 

gallery/aconitum_logo_

2019-06-05 

Nemėgsti bėgti greitai? Mėgsti bėgdamas parelaksuoti ir pasismaginti? Ne bėda!!! Burk draugus, kolegas, gimines, registruok komandą, bėk Širvintų maratono renginyje ir mes laimėjusiai komandai įteiksim taurę ir prizą. Tai bus varžybos kur nebus matuojamas nei greitis, nei įveikimo laikas. Čia mes skaičiuosime tik suminius komandos įveiktus kilometrus. Kuo daugiau narių komandoje, kuo daugiau pasirinktos ir prabėgtos ilgesnės distancijos, tuo laimėti tavo komandai - didesnės galimybės.

 

Komandas nugalėtojas apdovanos S-Sportas 

gallery/komandu taurė
gallery/s-sportas logo skaidrus
gallery/sirvintu_begimas aconitum

2019-06-26 

Jauna ir dinamiška kompanija TopSpynos, kuri specializuojasi įvairios durų furnitūros importu, didmenine ir mažmenine prekyba, tapo Širvintų maratonas 2019 5km TRASOS GLOBĖJA. Įmonės personalas daugelį metų dirba šioje srityje, todėl puikiai išmano durų furnitūros specifiką, kruopščiai ir atidžiai parenka patikimus bei gerai žinomus durų furnitūros gamintojus iš viso pasaulio. 
TOP SPYNOS tiekia furnitūrą daugeliui Lietuvos durų gamintojų, prekybos salonams, statybinėms organizacijoms, statybinių medžiagų prekybos centrams.Todėl jų produkciją galite įsigyti įvairiuose Lietuvos miestuose.


Mes džiaugiames nauja draugyste su TOP SPYNOS ir tikimės pamatyti jų darbuotojus bėgančius Širvintų maratone, o ne tik jų vadovą, kuris čia bėgs pilną maratono distanciją :)

gallery/top spynos logo su pagrindu (002)